VII MIĘDZYŚWIETLICOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
O PUCHAR WÓJTA GMINY ŻEGOCINA

Łąkta Górna 6.03.2004

VII MIĘDZYŚWIETLICOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY ŻEGOCINA

W VII Międzyświetlicowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy w Żegocinie wzięło udział 32 uczestników, wśród nich tylko jedna dziewczyna - Kinga Stańdo z Żegociny. W młodszej grupie wiekowej (12-17 lat) grano systemem każdy z każdym. Wygrał Mariusz Banat z Łąkty Górnej, wyprzedzając Wojciecha Pagacza - także z Łakty Górnej i ubiegłorocznego zwycięzcę zawodów Marcina Holotę z Żegociny.

W starszej grupie wiekowej (powyżej 17 lat) grano systemem pucharowym. Do finału - podobnie jak w roku ubiegłym - dotarli reprezentanci gospodarzy: Marek Pytel i Paweł Juszczyk. Finałowy pojedynek był zacięty, a ostatecznie 3:1 wygrał ubiegłoroczny triumfator Marek Pytel. W pojedynku o trzecie miejsce Grzegorz Zelek pokonał zdecydowanie 3:0 swojego kolegę z Rozdziela Pawła Parucha.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zdobywcy czterech czołowych miejsc także nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Puchary zwycięzcom obu grup wiekowych wręczył Wójt Gminy Jerzy Błoniarz.  Turniej został zorganizowany przez Świetlicę Wiejską w Łąkcie Górnej, kierowaną przez  Stanisława Grabowskiego, przy współpracy z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Żegocinie (Dyrektor Mieczysław Kędra), świetlicami w Rozdzielu (Anna Zelek) i Żegocinie (Krzysztof Dziedzic - sędzia główny zawodów).

WYNIKI:

MŁODSZA GRUPA WIEKOWA

I miejsce - Marcin Holota. II miejsce - Wojciech Pagacz. III miejsce - Marcin Holota.