IX MIĘDZYŚWIETLICOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

IX Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego.

Po raz pierwszy turniej rozegrano w sali widowiskowej CKSiT w Żegocinie.

  Tylko dziesięciu zawodników z Żegociny i Łąkty Górnej wzięło udział w IX Międzyświetlicowym Turnieju Tenisa Stołowego, w którym stawką jest tytuł Mistrza Świetlic Gminy Żegocina. Pojedynki na tenisowych stołach rozegrano 19 lutego 2006 roku w sali widowiskowej CKSiT w Żegocinie. Ze względu na małą liczbę zawodników sędzia główny zawodów pan Krzysztof Dziedzic zdecydował, że mecze toczyć się będą systemem każdy z każdym i w kategorii open.

IX Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego. IX Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego.

    Pod nieobecność sióstr Dziedzic, prym w rozgrywkach wiedli zwycięzcy tych zawodów sprzed dwóch lat: Marek Pytel, który wygrał wszystkie mecze i Paweł Juszczyk, który przegrał tylko ze zwycięzcą zawodów. Trzecia - Kinga Stańdo przegrała, podobnie jak czwarty Paweł Janiczek - przegrali po trzy mecze, ale Kinga w bezpośrednim pojedynku z Pawłem odniosła zwycięstwo.

IX Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego. IX Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego.
Paweł Juszczyk (na 1 planie) w meczu z Kingą Stańdo. Marek Pytel (na 2 planie) w kolejnym zwycięskim meczu.

   Czołowa piątka tego turnieju to: 1. Marek Pytel (Łąkta Górna), 2. Paweł Juszczyk (Łąkta Górna), 3. Kinga Stańdo (Żegocina), 4. Paweł Janiczek (Żegocina), 5. Marcin Szewczyk (Żegocina).

IX Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego. IX Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego.
Mieczysław Kędra podczas wręczania nagrody Kindze Stańdo. Kinga Stańdo, Paweł Juszczyk i Marek Pytel.

   Nagrody w postaci sprzętu tenisowego wręczył czołowej trójce zawodów organizator imprezy - dyrektor CKSiT w Żegocinie Mieczysław Kędra, który także ufundował nagrody.

TURNIEJ 2002 >>> TURNIEJ 2003 >>> TURNIEJ 2004 >>> TURNIEJ 2005  >>>

[wstecz]