I HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOJÓW O PUCHAR WÓJTA GMINY W ŻEGOCINIE

Mecz Bytomsko - KrakBet.

Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów - to pomysł Krzysztofa Dziedzica. Zdołał on przekonać Wójta Gminy do swojego pomysłu oraz Centrum Kultury, Sportu i Turystyki do organizacji imprezy. Do udziału w imprezie zgłosiło się jednak tylko trzy drużyny. Jedna z nich - drużyna Bytomska - nie spełniała jednak wymogów regulaminu, bo grali w niej zawodnicy w wieku poniżej 35 lat. Dlatego wyniki tej drużyny nie liczyły się w walce o Puchar Wójta Gminy. Gwoli formalności należy podać, że Bytomsko przegrało z "Krakbetem" 6:8 (4:3) i wygrało z Żegociną 8:6, do przerwy 4:4.

Mecz Żegocina - KrakBet.

Tak więc w walce o Puchar Wójta Gminy liczył się wynik uzyskany w maczu krakowskiego "KrakBetu" i gospodarzy (zielone koszulki). Pierwsza połowa była zacięta i wyrównana. Zakończyła się remisem 4:4. W drugiej połowie gra "siadła". Spadło tempo meczu, a górę wzięła lepsza gra zespołowa gości. Strzelili Marianowi Kępie jeszcze trzy gole, nie tracąc żadnego, co dało końcowy wynik 7:4 dla gości.

Tym sposobem Puchar Wójta Gminy w Żegocinie wywalczyła drużyna "KrakBetu".
Wręczenie pucharu. Radość zwycięzców.
Wójt Jerzy Błoniarz wręczył puchar kapitanowi zwycięskiej drużyny. Radość zwycięzców.
KRAKBET ŻEGOCINA BYTOMSKO
"KRAKBET": Zbysław Ziółkowki, Zbigniew Burkowicz, Marek Termanowski, Przemysław Ziółkowski, Bogdan Blak, Jerzy Wójtowicz. ŻEGOCINA: Mirosław Adamczyk, Bogdan Bielak, Krzysztof Dziedzic, Jacek Kiełbasa, Marian Kępa. Grali także: Jerzy Matlęga, Eugeniusz Pławecki. BYTOMSKO: Damian Rychlak, Mateusz Gąsiorek, Paweł Gąsiorek, Tomasz Fąfara, Krzysztof Kępa, Andrzej Tyndel.