DROGA KRZYŻÓWA ŚLADAMI PONTYFIKATU JANA PAWŁA II - ŁĄKTA GÓRNA - 19.02.2016

    Wieczorne drogi krzyżowe w kościele parafialnym w Łąkcie Górnej zawsze mają w sobie coś niezwykłego. Zwykle pełna światła świątynia staje się miejscem, którego klimat pozwala człowiekowi ujrzeć inną rzeczywistość. Zapominamy o trudach codziennej egzystencji i zaczynamy na nowo odkrywać, że nasze życie jest czymś więcej niż tylko smutną rutyną. W Kościele panuje atmosfera niezwykłej ciszy, ciszy, która mówi wszystko. Każdy człowiek w swoim umyśle stara się zajrzeć w głębię swojej duszy, by w skupieniu szukać kontaktu z Chrystusem. A czy Ty chcesz Go szukać? Wielki Post wciąż trwa, masz wspaniałą okazję.
   Młodzieżowa Grupa Apostolska wraz z Ks. Proboszczem Stanisławem Szczygłem i Ks. Opiekunem zapraszają parafin i gości do łąkieckiej świątyni na Młodzieżowe Drogi Krzyżowe w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 19:00.
    - W najbiższy piątek 19 lutego 2016 roku podążać będziemy śladami pontyfikatu Św. Jana Pawła II. Będzie także możliwość ucałowania i adorowania relikwii naszego Wielkiego Polaka Świętego Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy - informuje Grupa Apostolska Parafii w Łąkcie.

Zaproszenie.

[parafialakta]

[zegocina.pl]