Wręczenie certyfikatów w Bochni - 30.04.2019

SZKOŁY Z BYTOMSKA I ROZDZIELA LIDERAMI PROJEKTÓW - 30.04.2019

    Szkoły Podstawowe w Rozdzielu i w Bytomsku od 2010 roku realizowały działania w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa we współpracy z Policją i pozyskanymi w środowisku lokalnym partnerami. Dotychczas udało się tym szkołam uzyskać dwa certyfikaty „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo” w latach 2011 i 2013.
    Kolejnym krokiem było podjęcie w ubiegłym roku szkolnym 2018/19 nowych działań w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa, tym razem mających na celu zdobycie certyfikatu: „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo - Lider Projektu”.
    W czasie posiedzenia certyfikującego, które odbyło się w dniu 19 grudnia 2018 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Szkole Podstawowej im. Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Rozdzielu i Szkole Podstawowej im. Św. Mikołaja w Bytomsku przyznano tytuły „Lidera Projektu - Szkoła Promująca Bezpieczeństwo.” Koordynatorami tych projektów były w Rozdzielu Pani Katarzyna Cudejko i w Bytomsku Pani Katarzyna Kaszuba. To dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu w realizację projektu, szkoły mogą cieszyć się dużym wyróżnieniem.
   30 kwietnia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Bochni miało miejsce uroczyste wręczenie certyfikatów trzem szkołom z powiatu bocheńskiego, którym przyznano ten zaszczytny tytuł. Są to Szkoły Podstawowe z Bochni (nr 2), Bytomska i Rozdziela. Na ręce Pani Alicji Adamczyk-Brózda - Dyrektora SP w Rozdzielu i Pani Dyrektor Barbary Janickiej Mikus - Dyrektora SP w Bytomsku, certyfikaty przekazał Komendant Powiatowy Policji w Bochni, młodszy inspektor Jerzy Polczyk.
   Z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Bochni obecni byli również: Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Bochni, aspirant sztabowy Robert Kicka i koordynator projektu, aspirant sztabowy Grzegorz Maj.
Certyfikatem Lidera projektu „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” mogą poszczycić się jedynie szkoły z długoletnim udziałem w Projekcie Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa. Certyfikat ten jest symbolicznym wyróżnieniem dla wszystkich osób zaangażowanych i realizujących ten projekt. Jest również zachętą do dalszych działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa.

Wręczenie certyfikatów w Bochni - 30.04.2019 Wręczenie certyfikatów w Bochni - 30.04.2019
Wręczenie certyfikatów w Bochni - 30.04.2019 Wręczenie certyfikatów w Bochni - 30.04.2019

Wręczenie certyfikatów w Bochni - 30.04.2019

Materiał nadesłany: SP w Rozdzielu, opracowanie i publikacja: Tadeusz Olszewski

[wstecz]