Zaproszenie na szkolenie.

    Otoczenie wpływa na nasze aspiracje, dlatego ważne jest podnoszenie jakości przestrzeni, która nas otacza. Konieczna i pomocna w tym procesie jest wiedza i umiejętności mieszkańców Karpat - przedstawicieli organizacji pozarządowych.
   Aby wzmocnić Państwa w osobistych i zorganizowanych aktywnościach w tej przestrzeni, Stowarzyszenie Ekopsychologia zaprasza chętnych pracowników, członków, wolontariuszy organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenia „Karpacki Uniwersytet Kształtowania Przestrzeni".
    Szkolenie jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają wyżywienie ora
z materiały szkoleniowe, a każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający udziałw szkoleniu oraz edukacyjną grę planszową. Nie pokrywamy kosztów dojazdu.
    Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na wybrane szkolenie na stronie: https://karpackaprzestrzen.pl/szkoIenia/szkoIenia-dla-przedstawicieli-organizacji-pozarzadowych.
   
Zapraszamy przedstawicieli organizacji zajmujących sią wzmocnieniem miejscowej gospodarki i społeczności lokalnych oraz działaniami na rzecz zachowania walorów przyrodniczych, krajobrazowych i dziedzictwa kulturowego Karpat.
    Ną listę podstawową będziemy wpisywać maksymalnie dwóch przedstawicieli jednej organizacji. Pozostałe osoby, zostaną wpisane na listę rezerwową i zaproszone w razie wolnych miejsc. Dla Nas wszystkich ważne jest, aby jak największa liczba karpackich
organizacji pozarządowych mogła podnieść swoje kompetencje.
    Zaproszenia kierujemy do organizacji pozarządowych działających na terenie województw: podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego.
To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:
• reprezentujesz organizacje pozarządową zlokalizowaną w Karpatach,
• zależy Ci na wzmocnieniu miejscowej gospodarki z szacunkiem i troską o bezcenne zasoby przyrodnicze, krajobrazowych
• chcesz nawiązać współpracę z innymi przedstawicielami lokalnych społeczności w Karpatach.

Zaproszenie na szkolenie i harmonogram.

[wstecz]