Zaproszenie

ZAPROSZENIE NA PRELEKCJĘ EDUKACYJNO - INFORMACYJNĄ "WARTO ŻYĆ" - 14.01.2019

Zaproszenie.

    Zaproszenie na prelekcję edukacyjno-informacyjną pod hasłem „Wyprzedziś Raka" jest dla wszystkich osób, które chcą się dowiedzieć więcej na temat profilaktyki i wczesnego wykrywania raka, diety i zdrowego trybu życia. Stowarzyszenie "Moja Mammografia", jak można przeczytać na jego stronie, powstało głównie w celu propagowania badań mammograficznych jako jedynego w skali populacyjnej obecnie sposobu na wykrycie wczesnych postaci nowotworu piersi, a wczesne wykrycie umożliwia całkowite wyleczenie z choroby nowotworowej.
   Członkinie "Mojej Mammografii" monitorują działania Ministerstwa Zdrowia, centrali Narodowego Funduszu Zdrowia oraz jego regionalnych oddziałów. Organizują też m.in. spotkania edukacyjno - informacyjne, takie jak to, które 14 stycznia 2019 r. o godz. 18:00 (poniedziałek) odbędzie się w sali Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Żegocinie. Nie bez powodu zaproszenie skierowane jest też do panów. Niech przyjdą, zdobędą wiedzę od specjalistek, a potem nakłaniają swoje partnerki do badań profilaktycznych.
Prelekcję poprowadzą Pani Małgorzata Kępa i Pani Renata Skórnóg.
   Osoby chcące wziąć udział w prelekcji proszone są o zabranie ze sobą numeru PESEL. Adres strony fundacji http://www.mojamammografia.pl.

[wstecz]