NAGRODY DLA INTERNAUTÓW

    Raz jeszcze powracamy do tematu jubileuszowego konkursu serwisu internetowego www.zegocina.pl. Konkurs, ogłoszony przez redakcje serwisu w połowie sierpnia 2006 roku, został rozstrzygnięty 28 sierpnia o godz. 18.16. O tej godzinie oficjalny serwis internetowy Gminy Żegocina odsłoniły dwie osoby: Pan Paweł Szewczyk z Dusznik Zdroju (trafił na stronę ze wskazaniem licznika 199.999) oraz Elżbieta Mróz - gimnazjalistka z Łąkty Górnej. Po weryfikacji zgłoszeń i sprawdzeniu poprawności odpowiedzi na pytania konkursowe okazało się, że to właśnie oni staną się zdobywcami nagród, ufundowanych przez Wójta Gminy Żegocina Jerzego Błoniarza. Nagroda przewidziana była również dla osoby, która odsłoniła stronę www.zegocina.pl ze wskazaniem licznika 200.001, ale nikt takiego odsłonięcia nie zgłosił.

Jubileuszowe odsłonięcie wwww.zegocina.pl. Wręczenie nagród dla laureatki konkursu serwisu www.zegocina.pl.

   5 września 2006 r. w gabinecie Wójta Gminy nagrody ufundowane przez wydawcę serwisu odebrała Elżbieta Mróz z Łąkty Górnej, która odsłoniła premiowaną nagrodą stronę ze wskazaniem licznika 200.000. Laureatka przybyła na spotkanie z Wójtem Jerzym Błoniarzem w towarzystwie swojego taty. Podczas rozmowy okazało się, że laureatka nagrody głównej jest uczennica klasy I A gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pała II w Łąkcie Górnej. Interesuje się głównie modą i muzyką. Śpiewa i tańczy w młodzieżowym zespole folklorystycznym z Łąkty Górnej. Przynajmniej trzy razy w tygodniu przegląda żegociński serwis, szukając w nim relacji z różnych wydarzeń oraz materiałów potrzebnych na lekcje w szkole. - Dla mnie i moich koleżanek i kolegów komputer i Internet - to codzienność. Prawie wszyscy mamy już komputery w domu, a niektórzy nawet prowadzą własne strony i blogi - poinformowała Wójta Błoniarza internautka z Łąkty. Autora serwisu interesowała głównie ocena serwisu. - Podoba mi się, ale za mało w nim informacji z innych niż Żegocina miejscowościach. Chciałabym, aby było więcej o pozostałych wioskach, a przede wszystkim o Łąkcie - powiedziała zwyciężczyni konkursu.

Wręczenie nagród dla laureatki konkursu serwisu www.zegocina.pl. Wręczenie nagród dla laureatki konkursu serwisu www.zegocina.pl.
 

   Wójt Jerzy Błoniarz podziękował gimnazjalistce za oglądanie serwisu i pogratulował jej szczęścia w "polowaniu" na 200.000 stronę, a następnie wręczył zestaw nagród. Podobne upominki zostaną w dniu jutrzejszym wysłane drugiemu laureatowi - panu Pawłowi z dalekiego, uroczego dolnośląskiego miasteczka Duszniki Zdrój. Niewiele wiemy o drugim laureacie. Tylko tyle, że pochodzi z Rozdziela i również często zagląda do naszego serwisu, szukając w nim informacji o rodzinnych stronach.
   Laureatom naszego konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszego śledzenia oficjalnego serwisu Gminy Żegocina.

[wstecz]