KOMIN DO ROZBIÓRKI

Komin przy kotłowni SM "Przybyszówka" w Żegocinie. Zbiornik wyrównawczy na kominie kotłowni SM "Przybyszówka" w Żegocinie.
Komin przy kotłowni SM "Przybyszówka" w Żegocinie. Zbiornik wyrównawczy na kominie kotłowni SM "Przybyszówka" w Żegocinie

   Górujący nad kotłownią i całym osiedlem Spółdzielni Mieszkaniowej "Przybyszówka" w Żegocinie komin musi być wyburzony. Takie zalecenie otrzymał Zarząd, po przeprowadzonej w maju 2006 roku okresowej kontroli stanu technicznego obiektu budowlanego. Władze Spółdzielni "Przybyszówka" poszukują więc firmy z uprawnieniami do prac rozbiórkowych na wysokości. Komin ma wysokość 20 metrów, licząc od poziomu kotłowni i mieści w sobie także stalowy zbiornik wyrównawczy.
    Zarówno kotłownia, jak i komin, nie są już od dwóch lat potrzebne Spółdzielni, albowiem zmieniono tu system ogrzewania mieszkań i obecnie każdy lokal ma własny system ogrzewania. Samo pomieszczenie kotłowni Spółdzielnia oferuje do wykorzystania (patrz ogłoszenie) na działalność gospodarczą. Natomiast ceglany komin musi być rozebrany w jak najszybszym czasie.
   Firmy zainteresowane przeprowadzeniem rozbiórki tego komina wynni zgłosić się z ofertą do biura Spółdzielni, czynnego codziennie w dniach pracy, w godzinach 8 - 14. Informacje telefoniczne w tej sprawie udzielane są pod numerem telefonu 014 6132071.

[wstecz]