PIKNIK W BACÓWCE "NAD WILCZYM RYNKIEM"

Piknik w  Bacówce "Nad Wilczym Rynkiem".

           Afisz.

   Tradycji stało się zadość. Tak, jak w poprzednich latach Bacówka "Nad Wilczym Rynkiem w Rozdzielu" zorganizowała w ostatnią niedzielę lipca (30.07.2006 r.) "Piknik rekreacyjno - sportowy", na który zaprosili obecni gospodarze tego obiektu Państwo Lucyna i Wiesław Błoniarzowie.
   Także w tym roku przygotowali dla wszystkich, którzy się tam pojawili, szereg niespodzianek. Podstawowymi atrakcjami tego popołudnia i wieczoru były mecze finałowe piłki siatkowej, w których zmierzyły się wyłonione we wcześniejszych eliminacjach trzy zespoły. Był konkurs śpiewania karaoke i inne konkursy rekreacyjne - wszystko to z atrakcyjnymi nagrodami.
   Ciepłe i zimne napoje, możliwość zjedzenia ciepłych posiłków oferowanych przez kuchnię schroniska oraz dużo dobrej muzyki - to wszystko oferowała tego niedzielnego popołudnia rozdzielska bacówka.
    Licznie przybyli mieszkańcy gminy i z sąsiedniej Laskowej oraz ich goście spędzili w miłym chłodzie rozdzielskiego powietrza to niedzielne popołudnie, chwaląc gospodarzy i zorganizowany piknik na świeżym powietrzu.

Rojno i gwarno było przed bacówką w niedzielne popołudnie. Turniej piłki siatkowej.
Rojno i gwarno było przed bacówką w niedzielne popołudnie. Turniej piłki siatkowej.

Konkurs karaoke.

To była udana impreza.

Konkurs karaoke.

To była udana impreza.

SERWIS INTERNETOWY BACÓWKI >>>

[wstecz]