POMÓŻMY PIOTROWI

Piotr z kolegami na korytarzu szkolnym. Mama odbiera Piotra ze szkoły.

    Nieprzerwanie od pięciu już lat trwa akcja zbierania pieniędzy na pokrycie kosztów kolejnych zabiegów medycznych, ratujących życie żegocińskiego licealisty Piotra Wolaka - chłopca chorego na zanik mięśni. Rodzice Piotra proszą wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w sfinansowaniu leczenia i rehabilitacji syna. Niebawem Piotra czeka kolejny wyjazd do Kijowa i kosztowny zabieg wszczepienia komórek macierzystych.
    W akcji pomocy uczestniczy wiele szkół, pomagają także zakłady pracy, instytucje i osoby prywatne. W ostatnim czasie zmieniła się siedziba stowarzyszenia, które na oddzielnym koncie dla każdego dziecka gromadzi środki potrzebne na leczenie.

    Podajemy nowy numer konta, przypominając, że można m. in. przekazać na nie 1% podatku dochodowego, gdyż stowarzyszenie zostało zarejestrowane jako Organizacja Pożytku Publicznego.

    STOWARZYSZENIE POMOCY CHORYM NA DYSTROPHIE MUSCULORUM
ul. M. Konopnickiej 4 C
42-622 Nowe Chechło
Bank Spółdzielczy Świerklaniec
83 8467 0001 0000 3522 2000 0001
dopisek: "Piotr Wolak"

   O Piotrze i jego rodzicach oraz akcji niesienia pomocy pisaliśmy już wielokrotnie w naszym serwisie. Apele o pomoc umieszczała także lokalna prasa. Dzięki wielkiej akcji pomocy do tej pory udawało się zebrać środki potrzebne na wyjazdy i zabiegi, które powstrzymują postępy choroby i umożliwiają licealiście uczęszczanie do szkoły - do Liceum Ogólnokształcącego w Żegocinie. Jesteśmy przekonani, że także tym razem uda się zebrać potrzebna kwotę. W imieniu rodziców apelujemy - Pomóżmy Piotrowi !

Linki do poprzednich stron, na których pisaliśmy o akcji pomocy Piotrowi Wolakowi:

[wstecz]                  [wstecz]