STUDNIÓWKA 2006 - CZ. I - OFICJALNA

Studniówka 2006.

Studniówkowy bal prowadzili: Natalia Łącka i Maciej Juszczyk.

   28 stycznia 2006 roku, w sali widowiskowej CKSiT w Żegocinie, na jubileuszowej - dziesiątej od początku istnienia w Żegocinie liceum ogólnokształcącego - studniówce bawiło się około 120 osób. Studniówkowy wieczór rozpoczęli sami uczniowie: Natalia Łącka i Maciej Juszczyk. Powitali przybyłych gości, nauczycieli, rodziców oraz koleżanki i kolegów.

Studniówka 2006.
Prowadzący: Maciej Juszczyk i Natalia Łącka. Zaproszeni goście i grono pedagogiczne.

   - To dla nas niezwykły wieczór, podczas którego możemy bawić się do samego rana. Wspólnie spędzone trzy lata były dla nas najlepszym czasem szaleństwa, zabawy i oczywiście nauki. Spędziliśmy razem wiele wspólnych chwil, zarówno radosnych, jak i smutnych. Tworzyliśmy razem klasę, w której nigdy nie zabrakło ciepła domowego ogniska. Nie udałoby się nam, gdyby nie nasza wychowawczyni pani Zofia Rogala.  Przed nami bardzo ważny moment w życiu - matura. Ale dziś ostatni raz zapomnijmy o niej. Niech ogarnie nas czar tego wieczoru i sprawi, że to będzie wspaniała noc w naszym życiu - powiedzieli uczniowie, po czym przedstawili swoich gości: panią dyrektor Zespołu Szkół w Żegocinie mgr Danutę Pączek, Wójta Gminy Żegocina pana Jerzego Błoniarza, Przewodniczącego Rady Gminy pana Jana Marcinka, Przewodniczącą Rady Rodziców panią Annę Gawłowicz - Pawełek.

Studniówka 2006 Studniówka 2006
Przemawiała pani dyrektor Danuta Pączek. W prezencie od uczniów otrzymała potem kosz słodkości.
Studniówka 2006 Studniówka 2006
Wójt Gminy Jerzy Błoniarz.
Studniówka 2006 Studniówka 2006
Przewodniczący Rady Gminy Jan Marcinek.
Studniówka 2006 Studniówka 2006
Wychowawczyni klasy maturalnej mgr Zofia Rogala.
Studniówka 2006 Studniówka 2006
Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Gawłowicz - Pawełek. Każdy z maturzystów otrzymał od Przewodniczącej Rady Rodziców pióro.

CZ. II - POLONEZ >>>

[wstecz]